O mně

Láska

 

Byla to ‘láska na první pohled’. Techniku TM jsem si zamilovala od prvního dne praktikování. Svým vzděláním a profesí jsem měla blízko k medicíně i ke vzdělávání. V profesi učitelky TM mám teď obojí – učím techniku, která je nejlepší přírodní medicínou.
Od mládí jsem se zajímala o seberozvíjení, ale až Védská věda o vědomí, kterou obrodil Mahariši Maheš Jogi mi poskytla tu techniku, ’know-how’, dovednost navracet se v sobě do oblasti, kde už je celost, zdraví, dokonalost, blaho a naplnění člověka.
Je to pro mě pokaždé radostná a slavnostní událost, když mohu techniku TM někoho naučit a takto ho učinit soběstačným pro další rychlé a účinné seberozvíjení-sebepoznávání-sebezdokonalování a pro naplnění života.

 

Přihlásit se na úvodní přednášku

 

ALENA CITTERBERGOVÁ - PROFESNÍ HISTORIE

Na povolání učitelky Transcendentální Meditace (dále TM) jsem se připravovala 7 let. Po absolvování základního kurzu jsem se zapojila do aktivit naší mezinárodní organizace a současně překládala Maharišiho knihy Science of Being and Art of Living, Transcendental Meditation a Bhagavad Gita, A New Translation and Commentary.
Poté následovalo 4 leté studium v USA na Maharishi University of Management, Fairfield, IA. Součástí byla účast v mírovém projektu Group for a Government ve Washingtonu. Studium na MUM bylo završeno promocí a titulem Master of Arts in Science of Creative Intelligence.
Následovalo odborné školení na učitele TM v Holandsku na MERU – Maharishi European Reasearch University, které jsem úspěšně ukončila v roce 1997 a od té doby působím v naší české organizaci Globální země světového míru, kterou jsme založili s manželem ing. Jindřichem Hvězdou.
Kontinuálně se dále vzdělávám v Maharišiho vědě o vědomí prostřednictvím Maharishi Open University a průběžně se účastním kurzů v rámci naší mezinárodní organizace Global Country of World Peace. V roce 2017 jsem absolvovala kurz Maharishi Yoga Asana Teacher Training a stala se také certifikovanou učitelkou kurzu Mahariši Jógy.

 
 Přihlaste se na úvodní přednášku/konzultaci

MOJE ZÁLIBY

Meditační zahrada u Aleny v Miroslavi
přírodní certifikovaná zahrada

Naše přírodní certifikovaná zahrada (certifikaci udělil Ekologický Institut Veronica) je zdrojem nejenom ovoce, bylin a květin, ale je oázou klidu a pohody uprostřed malého města Miroslav na Znojemsku. Zde míváme během léta semináře a kurzy.

Pečení, vaření, výroba bylinných sirupů a tinktur
zdravá výživa

Během vegetačního období máme navíc v seminářích možnost zapojení se do péče o zahradu, odpočinek a meditaci v zahradě, sběr plodů, výrobu domácích přírodních produktů a bylinných sirupů a olejů v rámci zpracování sklizně ze zahrady.

Přidaná hodnota při návštěvě přednášky, semináře a kurzu
Ochutnávka domácích přírodních produktů

Budete mít možnost ochutnat nějaký domácí produkt, nebo dostanete sebou něco na cestu, např. domácí chléb, pomazánku, nebo sušenky, nebo vafle, nebo domácí bylinný sirup a pod.
V případě zájmu a dostatku času je možnost ukázky nebo zapojení se do procesu výroby.

client logo
client logo
client logo
client logo
client logo
client logo

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.