Co je nového?

Novinky z naší světové organizace TM (česky/anglicky)

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Výkonný ředitel Nadace D.Lynche Dr. Roth hovoří o prospěšných zdravotních účincích Transcendentální Meditace (TM). Technika TM je osvědčený a vědecky potvrzený program pro terapii i prevenci stresu. Na začátku je výňatek z pořadu Dr. Oz, amerického lékaře, kde uvádí jako hosta Dr. Rotha, autora knihy Strenght in Stillness. Dr. Roth ve své prezentaci na konferenci ve Vatikánu pozval jako svého hosta Katy Perry, známou americkou zpěvačku, která popisuje, co pro ni znamená TM a v čem jí pomáhá. Dr. Roth nám představuje techniku TM jako prostředek pro péči o svoje zdraví, podobně je péče o zdravou stravu či cvičení. Na závěr uvádí důležitou poznámku, že TM nenahrazuje vaše náboženství. Katy Perry sdílí,  že pochází z katolické rodiny a byla vychována s myšlenkou, že lidské tělo je chrám a že je třeba se o něj starat. 

Transcendentální meditace

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Ticho léčí
Víme to odedávna, že klid a ticho léčí. Program Transcendentální meditace (TM) v rámci jógy mysli, který je doporučovaný mnoha lékaři, poskytuje organismu každý den dvě chvilky pozastavení a klidu. Tyto chvilky nicnedělání, strávené se sebou sama, mají vysoce regenerující účinek na tělo i mysl, jak ukazuje vědecký výzkum. Takto si může člověk pečovat o svoje zdraví ‚svépomocí‘ a využívat k tomu svoje vlastní zdroje.

O nás

Globální země světového míru, z.s. je součástí mezinárodní organizace a oficiálně učí techniku Transcendentální Meditace.
Ochrana osobních údajů

Mezinárodní stránky

© 2017 Globální země světového míru, z.s. All Rights Reserved.
Technika Transcendentální Meditace není náhradou za profesionální lékařskou péči. V případě potřeby, co se týče vašeho zdravotního stavu, konzultujte svého lékaře.